Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bysławek - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Łąsko Małe

Łąsko Małe(Bysławek + 21 km)

329 000 zł3 001 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3003 m , położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Łąsko Małe. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klocek

Klocek(Bysławek + 23 km)

540 000 zł6 524 m² 82,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 6524 m położona w miejscowości Klocek, gmina Tuchola. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Branica

Branica(Bysławek + 18 km)

83 505 zł879 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! opis oferty: na sprzedaż atrakcyjne trzy działki o pow. 879 m2, 990 m2 oraz 1006 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stronno(Bysławek + 24 km)

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Stronnie - Twój dom w spokojnej okolicy, blisko natury i miasta! Na sprzedaż działki budowlane położone w atrakcyjnej części miejscowości Stronno,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kotomierz

Kotomierz(Bysławek + 25 km)

91 500 zł3 050 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania opis nieruchomości Do sprzedaży działki rolne o powierzchni od 3050m2 do 4303m2 z przeznaczeniem pod produkcję rolną zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec(Bysławek + 17 km)

579 000 zł16 557 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Leśna wolność w Nowym Jasieńcu 16 557 m marzeń + opcja na więcej! Szukasz miejsca, gdzie można budować bez granic (no, prawie;)), wsłuchiwać się w szum drzew i biegać.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Branica

Branica(Bysławek + 18 km)

99 235 zł1 115 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Poszukujesz działki w urokliwej okolicy za dobrą cenę ? zapraszamy! Cena za wszystkie działki w Branicy wynosi 89 zł/m2 Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha(Bysławek + 9 km)

68 000 zł972 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 972m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Sucha, gm. Lubiewo, pow. tucholski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wudzyn

Wudzyn(Bysławek + 21 km)

109 000 zł973 m² 112,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o zamieszkaniu blisko natury? Szukasz działki dobrze skomunikowanej z miastem? Szukasz spokojnej okolicy, idealnej na budowę domu? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi "tak", to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bysławek

Bysławek,kujawsko-pomorskie

84 000 zł2 233 m² 37,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli zamierzasz wybudować dom, bez konieczności starania się o pozwolenia, w czystych i zielonych okolicach, to jest to propozycja dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bysławek

Bysławek,kujawsko-pomorskie

200 000 zł32 300 m² 6,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bajkowe romantyczne położenie, korzystne rekreacyjnie i biznesowo, z tyłu działki bory, po lewej las i po prawej las , niedaleko jeziora Gwiazda, oddalonego kilkaset metrów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie